04 жовтня студентський деканат разом з НТСА факультету ТеСЕТ провели факультетський турнір з «Брейн-рингу». Серед студентів – інженерів за звання найрозумніших боролися 4
команди з 15 учасників.
Модератор гри – керівник гуртка «Ерудит» СумДУ Микола Гуменний та в. о. голови НТСА факультету ТеСЕТ Олег Чех поставили учасникам запитання про цікаві технічні винаходи,
видатних інженерів сучасності, а також питання з фізики, хімії, екології, матеріалознавства, та інших інженерних дисциплін.

За підсумками гри IV місце посіла команда першокурсників «Інтелектуали», III місце виборола збірна команда 1 – 5 курсів «Віннери». Після досить рівної боротьби у напруженому фіналі  II місце посіла команда третьокурсників «Легіон», а І місце здобула команда студентів другого курсу «Пухкий кролик».
Студентський декан Марина Антоненко та в. о. голови НТСА факультету ТеСЕТ Олег Чех подякували учасникам за активну та цікаву гру! Всі учасники отримали сувеніри з символікою СумДУ, а переможці – ще й солодкий подарунок.
Факультет ТеСЕТ разом із студентським деканатом та НТСА вітає переможців та бажає учасникам і надалі розвивати свою ерудованість!