Співорганізаторами є Білоруський державний економічний університет (Білорусь), Гомельський державний технічний університет ім. П.Й. Сухого (Білорусь), Русенський, університет «Ангел Канчев» (Болгарія), Університет харчових технологій (Болгарія), Алматинський технологічний університет (Казахстан), Технологічний інститут Нінбо Чжецзянський університет (Китай), Технічний університет Молдови (Молдова), Університет прикладних наук і мистецтв (м. Мутенц, Швейцарія), Аріельский університет (Ізраїль), Телавський університет ім. Я. Гогебашвілі (Грузія), Познанський університет природничих наук (Польща), Новосадський університет (Сербія) запрошуєють Вас на Міжнародний конкурс студентських наукових робіт “Black Sea Science” (далі – Конкурс).

Метою цього Конкурсу є розширення міжнародних зв’язків, активізації наукової роботи студентів як найважливішого фактора формування фахівців, залучення студентів до участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності.

Конкурс проводиться за наступними напрямками:

– харчова наука і технології;

– економіка і управління;

– автоматизація, електромеханіка та розробка робототехнічних систем;

– ІТ технології та кібербезпека;

– енергетика та енергоефективність;

– екологія та охорона навколишнього середовища

Детально з інформацією та Положенням про проведення Конкурсу можно ознайомитися на сайті: http://isc.onaft.edu.ua/

Телефон для довідок: (048) 712 42 21