Умови для отримання стипендії

Учасники програми – випускники середніх шкіл та бакалаврату з українським громадянством, які мають змогу виконати всі умови вступу, передбачені вибраним університетом. У період з кінця травня до середини червня майбутні стипендіати пройдуть два етапи інтерв’ю з представниками проекту. За результатами співбесід переможці підпишуть угоду про дарування фондом стипендії.

Серед студентів, які виконали всі умови відбору, оберуть 10-15 аплікантів. Успішність учасників порівнюватимуть за результатами онлайн-співбесід із координаторами й попередніми академічними досягненнями. Журі братиме до уваги також рівень навчальної, професійної та соціальної активності, бали мовних сертифікатів IELTS або TOEFL.

Виші, які є партнерами програми

У 2018 році апліканти претендують на отримання стипендій для навчання на спеціальностях таких вишів:

• Економічний університет у Братиславі – програма «Міжнародні фінанси»;
  • Університет імені Коменського в Братиславі – усі спеціальності факультету математики, фізики та інформатики;
  • Університет імені Коменського в Братиславі – програма «Загальна медицина» медичного факультету;
  • Словацький технічний університет у Братиславі – усі спеціальності факультету архітектури;
  • Словацький технічний університет у Братиславі – усі спеціальності факультету цивільної інженерії.

Ті, хто хоче навчатися словацькою мовою, можуть пройти інтенсивний курс при Словацькому технічному університеті в Братиславі: протягом двох семестрів вони опанують професійну лексику, яка пізніше знадобиться для навчання на вибраній спеціальності.

Дізнатися більше про Penta Scholarship та умови участі в проекті можна за посиланням. Координатори програми також відкриті до спілкування. Сконтактувати з ними можна за допомогою сторінки у Facebook або надіславши листа на електронну адресу [email protected].
Джерело: http://studway.com.ua/penta-scholarship/