Положення про Конкурс  доступне за посиланням.

Мета Конкурсу – пошук та підтримка талановитої молоді, залучення її до вирішення проблем вивчення, дослідженії історії Голокосту на території Україні и інших країн Східної Європи, зокрема, розстрілів у Бабиному Яру у вересні 1941 року, та інших злочинів, скоєних тоталітарними режимами.

Які роботи приймаються на Конкурсі?

На конкурс подаються наукові, науково-досліднікій проектирование з гуманітарних та суспільних наук: історії, філософії, права, психології, соціології, політології и інших, пов’язаних з тематикою Конкурсу. Роботи приймаються українською та англійською мовами.

Хто може брати участь у Конкурсі?

У Конкурсі можуть брати участь студенти (курсанти), які здобувають освіту за освітнім ступенем бакалавра (3-4 курса), магістра и аспіранти.

Як буде проводитися Конкурс?

Конкурс проводиться у три етапи.

1. Прийом заявок на конкурс – з 20 липня до 1 жовтня 2018 року. Журналы регистрации и анотації, відбирается кращі і надсилає для участия в других етапі до 15 жовтня 2018 року.
  2. Подання конкурсних робіт на розгляд журі – до 15 листопада 2018 року . Журі Конкурсы оцінює та відбирается кращі наукові, науково-дослідницікій для участия в третьейому етапі Конкурсу.
  3. Презентация и проект проекта , визначення та нагородження переможців – 3 грудня 2018 року (історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка) .Оцінювання робіт та визначення переможців Конкурс здійснює Журі.

За підсумком оцінок Журі, визначається одне перше, два других та три третіх місця. Переможці отримають грошові винагороди :

• 1 місце – 5 000 гривень и можениеість проходной жизни в Мемориальном центре Голодосту «Бабин Яр» з мето хи реалізації свого проекта спільно зі сівробітниками Центру;
    • 2 місце – 3000 гривень;
    • 3 місце – 2 000 гривень.

Звіти про проходження участі, а також проведення конкурсів у Положенні про Конкурс , що доступне за посиланням. За додатковою інформацією пишіть на скриньку  [email protected] . Контактна особа: Михайленко Наталія – ​​(044) 248 19 21, Каплунова Валентина – (044) 233 66 17.