Міжнародний конкурс студентських наукових робіт “Black Sea Science” проводиться щорічно Одеським національним технологічним університетом з метою розширення міжнародних зв’язків, активізації наукової роботи студентів як найважливішого фактора формування фахівців,
залучення студентів до участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності.

Цього року, на жаль, через об’єктивні причини Оргкомітет конкурсу прийняв рішення визначити переможців серед фіналістів відповідно до рейтингу першого етапу.

Роботи наших студентів та їх наукових керівників зайняли призові місця у Конкурсі. Даніїл ПИЛИПЕНКО (науковий керівник – к.т.н., ст. викл. Віктор КОЗІН) отримав сертифікат 2 ступеня за напрямом “Енергетика та енергоефективність”. Владислав ПІВЕНЬ та Анастасія ЯРЕМЕНКО (наукові керівники – д.е.н., проф. Леонід МЕЛЬНИК та д.е.н., проф. Олександр КУБАТКО) були відзначені сертифікатом 3 ступеня за напрямом “Економіка і управління”. Щиро вітаємо студентів та їх наукових керівників, бажаємо нових здобутків та перемог!

СумДУ – це Україна!