Державна наукова установа «Інститут модерніза змісту освіти» повідомляе, що у квітні 2024 року на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка буде проведено Всеукраїнський професійний творчий конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Філософія», Всеукраїнський конкурс наукових робіт для студентської молоді «Прикладна математика», Всеукраїнський конкурс наукових робіт для студентської молоді «Методика викладання предметів (дисциплін) фізико-математичного циклу в закладах освіти» (далі — Конкурс).

Метою Конкурсу с створення умов для залучення та заохочення талановитої молоді займатися науково-дослідною діяльністю, підвищення рівня їхньої компетентності щодо сучасних технологій, стимулювання ïx інтересу до дослідницької роботи.

Участь у Конкурсі дистанційна та безоплатна.

Роботи подаються на адресу Житомирського державного університету імені Івана Франка: 10008, м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 40 к.201.

Контакти координаторів Конкурсу:

• «Філософія»: Заглада Віктор Миколайович, доцент кафедри філософїі та політологїі, телефони: (0412) 43-11-95, (097) 67-18-459, електронна скринька: viktor [email protected];
  • «Прикладна иатематика»: Сарана Олександр Анатолійович, доцент кафедри математичного аналізу, бізнес-аналізу та статистики, телефони: (0412) 41-11-95, (097) 22-97-244, електронна скринька: [email protected];
  • «Методика викладання предметів (дисциплін) фізико-математичного циклу в закладах освіти»: Федорчук Анна Леонідівна, доцент кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій (097) 10-76-080, електронна стоорінка: [email protected]

Детальна інформація про Конкурс розміщена на сайті університету: