Разом з Каролінським Інститутом (Швеція) ми запускаємо проект з підтримки аспірантів та молодих дослідників в Україні, який відбувається за підтримки Шведського Інституту (si.se). Мета проекту – розвивати їхні спроможності та навички для ефективного зміцнення й адаптації системи охорони здоров’я до викликів сьогодення, особливо медичної, психологічної та соціальної підтримки дітей та підлітків на деокупованих територіях в Україні.

Запрошуємо вас до 15 березня 2024 р. подати кандидатури молодих дослідників, аспірантів, студентів старших курсів, для участі у онлайн-заходах, що відбуватимуться в межах проєкту з травня по листопад 2024 р. Серед іншого планується проведення чотирьох семінарів, присвячених:

 впровадженню результатів наукових досліджень (seminar on translating research into action (policy and practice)

 інноваціям та міжгалузевій співпраці (seminar on innovation for health and multisectoral collaboration)

 візуалізації даних та комунікації (seminar on visualising and communicating data and/or information and digitalization)

 узагальненню підходів зі зміцнення систем охорони здоров’я (seminar on health systems strengthening)

Звертаємо увагу, що комунікація здійснюватиметься переважно англійською мовою. Цей фактор буде враховуватися при відборі кандидатів. Участь у проекті безкоштовна. Для участі у проекті необхідно заповнити онлайн-форму за адресою: https://forms.gle/nUrm6S1hMSRoxiqZ8

Результати конкурсу будуть надіслані на електронну пошту до 1 травня 2024 р. У разі виникнення питань звертайтеся за адресою [email protected].