Незалежний дослідник з США шукає інтерна чи асистента, який буде зацікавлений у дослідженні глибоких нейронних зв’язків та штучного інтелекту.

Напрям діяльності – безконтрольовані методи обробки зображень та аудіо.

Вимоги до претендента:

– знання обчислень, базової лінійної алгебри, ймовірності та статистики;

– сильні навички у програмуванні (зокрема, Python або здатність швидко навчатися);

– сильне бажання навчатися і принаймні 10 годин на тиждень приділяти увагу проекту.

Що Ви отримаєте:

– цілісний досвід, який може допомогти Вам у отриманні звання «кандидата наук» або подальшої роботи;

– можливість публікації досліджень та фінансування для компенсації витраченого часу кодування.

P.S. Звернення автора (Grant Reaber,
MA in mathematical sciences and logic, computation, and methodology (Carnegie Mellon University);
PhD in philosophy (University of Aberdeen))

“Recently, I have become very excited about deep learning and its potential to transform society. While the biggest successes so far have mostly been in supervised learning, I believe that the great potential of unsupervised learning will soon begin to be realized. I am looking forward to work with like-minded young professionals and share progressive experience”.

Зв’язатися з автором дослідження можна:

• надіславши листа на електронну адресу [email protected]
  • зателефонувавши (095) 383 74 60