Наукове Товариство ім. Шевченка призначатиме гранти у 2017 році для дослідницьких проектів, які стосуватимуться широкого кола питань, пов’язаних з україністикою. І хоча пріоритети надаватимуться проектам у галузях гуманітарних і соціальних наук, подання на дослідження в інших ділянках також будуть прийматися, якщо становитимуть вагомий внесок в українську науку.

Вимоги:

  1. Дослідницькі гранти призначатимуться вченим з різних країн у різних дисциплінах.
  2. Усі подання оцінюватимуться за рівнем їхньої наукової ваги, досвіду пошукувача, враховуватиметься також важливість поданого проєкту з точки зору україністики.
  3. Перевага надаватиметься тим науковцям, проєкти яких уже матимуть додаткове підтверджене фінансування з інших джерел або зможуть довести своє подання до інших фондів.

Дослідницькі гранти призначаються в першу чергу для пошуків матеріалів, їхнього опрацювання і написання праці. Призначені кошти можуть використотуватися для покриття таких витрат: праця в архівах, копіювання архівних матеріялів, додаткові витрати, покриття витрат на дорогу, харчування та проживання під час праці в інших містах або країнах.

Максимальна сума гранту становитиме $ 5,000 для індивідуального подання, або $ 7,500 для колективного.

Необхідні документи для заявки:

  • заява для отримання гранту;
  • резюме (CV) з публікаціями;
  • опис проекту, науковий контекст досліджуваної теми, наукова новизна проекту для україністики і очікувані результати (публікація і т.д.);
  • докладний графік роботи над проєктом і передбачуваний бюджет;
  • 2-3 рекомендаційні листи.

Подання з усіма необхідними документами надсилати на електронну адресу grants@shevchenko.org.

Вартість: безкоштовно

Дедлайн подачі заявки: 01.03.2018

Ресурси:http://www.shevchenko.org/grants-eng.pdf

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *