26-28 липня 2018​ р. Наукове товариство студентів, аспірантів та молодих вчених Одеського державного екологічного університету організовує «II-й Всеукраїнський пленер з питань природничих наук».

Наша конференція носить пленерний (фр. en plein air – відкрите повітря) характер, що передбачає роботу в натуральній природній обстановці поза приміщенням. Такий формат конференції має сприяти синтезу теоретичних знань та живої реальності, що дозволить підвищити творчій досвід молодих науковців та поглянути на проблематику своїх досліджень під іншим кутом.

Метою конференції є обговорення​, ​пошук рішень актуальних проблем в галузі природничих наук, встановлення контактів та обмін досвідом між молодими вченими різних ВНЗ України.
До участі у конференції запрошуються магістри, аспіранти та молоді вчені, що працюють за наступними напрямками:
  • Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування.
  • Економіка природокористування.
  • Науки про Землю (метеорологія, океанологія, гідрологія, гідрографія, агрометеорологія, атмосферна геофізика, кліматологія).
  • Інформаційні технології в галузі природничих наук.
Літо, Одеса, море, сонце, відпочинок і природнича наукова діяльність – все це стане можливим для вас вже цього літа! Подаруй собі незабутні враження та зроби вагомий внесок у розвиток природничих наук!
Реєстрація на Пленер

Координатор:
Завідувач сектором аспірантів, докторантів та молодих вчених Наукового товариства ОДЕКУ
Докус Ангеліна Олександрівна​

​+38 ​(099) 653-28-53,
​+38 ​(068) 692-12-26

​P.S​. Дорогі учасники!
Якщо у вас є побажання щодо тематики Пленеру або вас цікавлять певні теми, чи ви хочете запропонувати пункти, які не вказані в програмі вище -​ напишіть нам. Для нас важливо почути вашу думку, щоб зробити Пленер максимально цікавим та корисним.
​______________________________________​
Н​адаємо вам​ ​попередню програму Пленеру.
​______________________________________​

Організаційний внесок складає 800 гривень
​О​рганізаційний внесок містить:
– пакет учасника
– welcome coffee
– обід
– екскурсія містом
– відвідання Одеського театру опери та балету
– науковий пікнік
– трансфер
– катакомби
сплачується після підтвердження участі у Пленері.
Залишайтесь на зв’язку і чекаємо на ваші заявки!