Міністерство освіти і науки України, Київський національний університет будівництва і архітектури запрошують Вас прийняти участь у Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених «БУД-МАЙСТЕР-КЛАС-2018», яка відбудеться 28-30 листопада 2018 року у Київському національному університеті будівництва і архітектури (м.Київ, Україна).

Метою конференції є всебічний обмін досвідом проектування та будівництва, реконструкції та реставрації сучасних об’єктів архітектури. Поширення та розвиток передових технологій автоматизованого проектування та практичні аспекти його застосування. Популяризація сучасних ефективних матеріалів та будівельно-технологічного обладнання. Підвищення кваліфікаційного рівня спеціалістів архітектурно-планувального, розрахункового, конструктивного та інженерно-технічного напрямів підготовки.
Конференція відбувається за підтримки: Міністерства освіти і науки України; Польської академії наук (представництва в Києві); Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України; Науково-дослідна лабораторія з питань енергоефективності в будівництві та архітектурі «Енергоцентр-КНУБА»; Української асоціації з прикладної геометрії; ВБО «Інститут місцевого розвитку»; проекту Європейського Союзу Горизонт 2020: "Train-to-NZEB: Building Knowledge Hub"; а також за підтримки NZEB Hub (Науково-освітнього центру проектування та дослідження будівель з близьким до нульового енергоспоживанням
КНУБА).

Регламент конференції:
– Реєстрація учасників – 28.11.2018 р. з 8:00 до 10:00
– Відкриття Конференції, перше пленарне засідання – 28.11.2018 р. о 10:00
– Засідання восьми паралельних секцій – 28.11.-30.11.2018 р. з 10:00 до 17:00.
– Друге пленарне засідання, круглий стіл, прийняття рішення Конференції – 30.11.2018 р. о 14:00.
Кава-брейки, обіди – в перервах між засіданнями.
Тематика засідань конференції:

СЕКЦІЯ 1. Архітектура та дизайн. Теорія архітектури. Архітектурне проектування цивільних будівель і споруд. Дизайн архітектурного середовища. Ландшафтна архітектура. Архітектурні конструкції. Інформаційні технології в архітектурі, комп’ютерні системи автоматизованого проектування та дизайну об’єктів архітектури. Технічна естетика, прикладна геометрія. Енергоресурсозбереження в будівництві та архітектурі.

СЕКЦІЯ 2. Містобудування та територіальне планування. Містобудування та територіальне планування. Містобудівні інформаційні системи та містобудівний кадастр. Міське будівництво та господарство. Підвищення ефективності міського будівництва. Кадастр і моніторинг земель. Інженерна геодезія, геоінформатика та фотограмметрія.

СЕКЦІЯ 3. Будівництво, матеріали та конструкції, технологія будівельного виробництва. Будівельна механіка. Будівельні конструкції, будівлі і споруди. Основи і фундаменти. Чисельне моделювання роботи будівельних конструкцій. Будівельні матеріали та вироби. Технологія будівельного виробництва. Стандартизація та сертифікація в будівництві.

СЕКЦІЯ 4. Інженерні мережі, автоматизовані системи та екологічні аспекти будівництва. Теплогазопостачання. Системи вентиляції будівель та споруд. Водопостачання та водовідведення. Використання водних теплових та енергетичних ресурсів. Автоматизовані системи та вимірювальні комплекси. Електротехніка та електромеханіка. Проблеми екології у будівництві та архітектурі. Технічна теплофізика та промислова теплоенергетика. Енергоефективність об’єктів будівництва.

СЕКЦІЯ 5. Будівельні машини і обладнання. Машини для виробництва будівельних матеріалів і конструкцій. Машини для земляних, дорожніх та лісотехнічних робіт. Піднімально-транспортні машини. Сервіс будівельної техніки/

СЕКЦІЯ 6. Організація, економіка та менеджмент в будівництві. Організація будівельного виробництва. Товарознавство та комерційна діяльність. Економіка будівництва. Менеджмент в будівництві та архітектурі.

СЕКЦІЯ 7. Інформаційні технології. Комп’ютерні науки. Інформаційні технології. Інформаційні технології в освіті. Управління проектами та програмами. Комп’ютерні мережі. Кібербезпека.

СЕКЦІЯ 8. Історичні, соціо-культурні, політико-правові та філософські аспекти розвитку архітектури і будівництва. Соціально-політичний розвиток суспільства. Фізичне виховання та спорт в умовах будівельного виробництва. Історія української культури. Педагогіка, філософія та психологія відносин у будівництві. Правові
відносини в будівництві і архітектурі.

ПЛЕНАРНІ ЗАСІДАННЯ (КРУГЛИЙ СТІЛ). Системні рішення при проектуванні та на будівництві. Енергоощадні та екологічні концепції в новітній архітектурі. Сучасні
навчально-інформаційні проекти будівельної галузі. Подання та публікація тез.
Після конференції буде виданий збірник тез доповідей учасників у сучасному міжнародному форматі. Подані учасниками тези розглядатимуться науковим та організаційним комітетами й проходитимуть сліпе рецензування. Вимоги та шаблон щодо оформлення тез доповідей можна завантажити на сайті конференції www.bmc-conf.com. Обсяг тез становить дві сторінки.

Для участі у конференції необхідно заповнити онлайнзаявкуна сайті конференції www.bmc-conf.com на відповідній сторінці, яка включає назву доповіді, авторів, анотацію та
вибір тематичного напряму. Також необхідно завантажити тези доповіді згідно запропонованого зразка на даному сайті як вкладений файл. Це можна зробити як під час реєстрації, так і згодом.
Мова реєстрації – англійська.
Звертаємо Вашу увагу, що максимальна кількість авторів в одній доповіді не більше чотирьох. При необхідності, інформація, надана Вами, може бути відредагована. Про реєстрацію учасника Вам буде надіслано окремий лист.
Примітка: Оргкомітет може вносити корективи в програму конференції відповідно до змісту заявок і матеріалів для публікації.

Контакти: www.bmc-conf.com, e-mail: [email protected]
тел. +38 068-98-17-057, +38 063-608-19-25

Запрошення

bmc-2018_en – завантажити запрошення англійською мовою

bmc-2018_ua – завантажити запрошення українською мовою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *