За результатами Всеукраїнської студентської олімпіади  цього року студенти Сумського державного університету отримали 48 призових місць і це найвищий показник за всі роки. Серед них 6 перших місць, 17 – других місць, 25 – третіх місць.

Факультет технічних систем та енергоефективних технологій здобув найбільшу кількість призових місць – 14; навчально-науковий інститут фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького й факультет електроніки та інформаційних технологій отримали однакову кількість перемог – 9; медичний інститут зайняв 8 призових місць; навчально-науковий інститут бізнес-технологій «УАБС» – 6; по 1 призовому місцю – навчально-науковий інститут права, факультет іноземної філології та соціальних комунікацій і Шосткинський інститут.

Таким чином цього року Сумський державний університет займає другу позицію серед усіх учасників – представників класичних закладів вищої освіти – Всеукраїнської студентської олімпіади. Першу позицію має Київський національний університет ім. Тараса Шевченка (60 призових місць).