Гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених на 2018 рік призначено двом науковцям Сумського державного університету: кандидату технічних наук, В’ячеславу Москаленку та кандидату економічних наук, Людмилі Сагер. Відповідне розпорядження Президент України підписав 16 липня.

Людмила Сагер здійснюватиме дослідження «Розроблення збалансованої системи показників управління внутрішніми комунікаціями підприємства як основи формування довгострокової стратегії розвитку в умовах мінливості ринку».

Загалом, на 2018 рік призначено 62 гранти Президента України.

Вітаємо молодих вчених та бажаємо успішного виконання грантових проектів!