Студенти зможуть отримувати підприємницькі навички в університетах, незалежно від спеціальності – у межах співпраці МОН та YEP запускають ініціативу зі створення у вишах підприємницьких клубів.

Клуби розвиватимуть підприємницьку культуру та мислення у студентів, поширюватимуть стартап-рух серед молоді та допоможуть сформувати як тренд започаткування стартапів в університетах.

Зокрема, у клубах відбуватимуться зустрічі з підприємцями, обговорення нових ідей та проектів, перегляд відеолекцій тощо.

Найголовніше – студенти знатимуть, куди їм іти і до кого звернутися за порадою, якщо у них виникає ідея і бажання розвинути її у стартап.

Займатимутись організацією та подальшою роботою клубу будуть локальні команди кожного університету, куди увійдуть студенти-волонтери та координатор з числа співробітників вишу. Приміром, така команда забезпечуватиме активності в клубі, запрошуватиме спікерів, складатиме графік його роботи тощо.

Ролі волонтерів у клубах:

?communty manager – займається комунікаціями зі стартаперам, резидентами, допомагає з проектами

?pr & smm manager – налагоджує контакти з міськими та університетськими ЗМІ і веде локальні сторінки в соціальних мережах

?event manager – організовує всі івенти (внутрішні та зовнішні), співпрацює зі спікерами, збирає інформацію про відвідувачів івенту

Долучитись до діяльності клубів у СумДУ:

  1. Обов’язково заповнити анкету – https://goo.gl/4xhi2i

Детальна інформація:

Півень Андрій Григорович – начальник ЦКТ, роб. тел. 68-77-33, andriy.piven@cct.sumdu.edu.ua, ауд. Г–1005а.

Солодовніков Сергій – в. о. голови НТСА, моб. +380951674451, s.solodovnikov@finance.sumdu.edu.ua, ауд. БІЦ–402.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *