До 1 лютого 2024 року триває приймання заявок на участь у IV Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт на тему Революції Гідності на здобуття Відзнаки імені Героя Небесної Сотні Сергія Кемського. Конкурс стартував 15 листопада, у день народження Сергія Кемського.

Мета цього конкурсу – заохотити студентів досліджувати Революцію Гідності, вивчати історію, особливості, здобутки, значення та вплив Майдану на різні сфери політичного, суспільного й культурного життя.

“Сергій Кемський – це людина, яка не просто віддала своє життя за незалежність України та наші громадянські права. Він завжди у своїй діяльності пропагував ті цінності, за які йому довелося загинути. У Майдані бачив прообраз того, за що боролося тоді прогресивне суспільство, і дуже вірив у його силу. У своїй відомій статті на “Українській правді” Сергій декларує, що треба вийти не просто проти свавілля, а заради кращого майбутнього країни”, – зазначила заступниця генерального директора Національного музею Революції Гідності Ольга Сало.

Переможці отримають зокрема дипломи та грошові премії: 15 000 гривень за перше місце, 8 000 – за друге, 6 000 гривень за третє місце.  

Детальнішу інформацію (положення про IV конкурс, вимоги, заявку на участь) можна знайти за посиланням: https://linktr.ee/Vidznaka_Serhiy_Kemsky

Ініціювали заснування Відзнаки імені Сергія Кемського Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності та ГО “Родина Героїв Небесної Сотні” у межах реалізації загального проєкту “Відзнаки Героїв”.

ДОВІДКА
Сергій Кемський – політолог, журналіст, активіст Євромайдану. Народився 1981 року в Керчі, мешкав у Коростені на Житомирщині. Здобув ступінь магістра політології на філософському факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка. Був співробітником Інституту політичних та економічних ризиків і перспектив, писав статті для “Української правди”, газети “День” та інших видань. Виступав за впровадження системи прямої демократії, за кооперативний рух, шукав найефективніші механізми взаємодопомоги у суспільстві й контролю за політиками та в боротьбі з корупцією; був громадським активістом та учасником кампанії “Проти міліцейського свавілля”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *