Цього року в університеті вперше проводився конкурс “Кращі молоді вчені СумДУ”, головною метою якого є стимулювання, у тому числі шляхом матеріального заохочення, молодих наукових і науково-педагогічних працівників до активної наукової діяльності, отримання ними високої якості результатів наукових досліджень і розробок, досягнення високих показників з оприлюднення та впровадження результатів досліджень і розробок.

У результаті засідання конкурсної комісії, були визначені переможці серед докторів та кандидатів наук. Для молодих учених – кандидатів наук, конкурс проводився окремо за номінаціями, що відповідають науковим напрямам (за якими здійснювалась Державна атестація ЗВО у частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності).

Зокрема, переможцями серед кандидатів наук були визначені (у номінаціях):

«Гуманітарні наука та мистецтво» – старший викладач кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Микола Назаров;

«Суспільні науки» – старший викладач кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування Аліна Височина;

«Технічні науки» – доцент кафедри комп’ютерних наук В’ячеслав Москаленко;

«Математичні науки та природничі науки» – старший викладач кафедри електроніки та комп’ютерної техніки Олександр Доброжан;

«Біологія та охорона здоров’я» – старший науковий співробітник Центру колективного користування науковим обладнанням Медичного інституту «Центр біомедичних досліджень» Олександр Олешко.

Переможці серед докторів наук:

Віталій Іванов, завідувач кафедри технології машинобудування, верстатів та інструментів;

Ольга Кузьменко, завідувач кафедри економічної кібернетики;

Олексій Люльов, завідувач кафедри маркетингу;

Роман Москаленко, доцент кафедри патологічної анатомії;

Тетяна Пімоненко, доцент кафедри маркетингу;

Іван Павленко, професор кафедри комп’ютерної механіки ім. В. Марцинковського;

Олексій Пластун, професор кафедри міжнародних економічних відносин.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо нових наукових звершень!