Щорічний конкурс «Молодий вчений року» проводиться Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. Метою конкурсу є визнання значних досягнень молодих вчених у різних галузях та сферах діяльності.

Відповідно до результатів конкурсу “Молодий вчений року”, розміщених на офіційному сайті https://leaderscientist.ysc.in.ua серед лауреатів конкурсу – молоді науковці СумДУ.

Вони вибороли перемогу у різних блоках за номінаціями. Зокрема, у  Блоці 2 лауреатами конкурсу стали (за номінаціями): “Хімічні технології та біоінженерія” – Іван ПАВЛЕНКО (доктор технічних наук, професор кафедри комп’ютерної механіки ім. Володимира Марцинковського); “Медицина та медсестринство” – Владислав СІКОРА (кандидат медичних наук, доцент кафедри патологічної анатомії) та “Маркетинг” – Наталія ЛЕТУНОВСЬКА (кандидат економічних наук, доцент кафедри маркетингу).

Вітаємо лауреатів та бажаємо нових наукових звершень!