Метою конкурсного відбору проектів є стимулювання і підтримка наукових досліджень та/або прикладних розробок студентів та аспірантів, а також їх залучення до стартап руху.

Конкурс оголошується за будь-якими напрямами досліджень і прикладних розробок.

Авторами проектів можуть бути лише студенти та аспіранти. До участі в конкурсному відборі допускаються як індивідуальні, так і колективні проекти. Кожен колективний проект повинен мати наукового керівника.  Авторами та науковими керівниками проектів можуть бути виключно студенти та аспіранти, які є членами НТСА  Один член НТСА може одночасно бути автором, співавтором або науковим керівником не більше одного проекту. Проект може мати куратора з числа наукового, або науково-педагогічного складу СумДУ. Основні вимоги до авторів бути членом НТСА, термін навчання виконавців повинен перевищувати  термін виконання проекту, бажано мати опубліковані результати наукових досліджень, на момент запиту не бути виконавцем та керівником гранту НТСА.

У рамках гранту НТСА передбачене фінансування на придбання обладнання, матеріалів, програмного забезпечення тощо, необхідних для виконання гранту НТСА; придбання наукової літератури або доступу до спеціалізованих баз даних; відрядження й організаційні внески для участі у міжнародних та всеукраїнських наукових конференціях, конкурсах, симпозіумах, та виставках тощо; матеріальне заохочення виконавців грантових проектів тощо. (Рекомендований обсяг матеріального заохочення не більше 30% від загального фінансування гранту)  Кожен поданий на конкурс проект не повинен перевищувати 15 тисяч гривень.

Переможці конкурсного відбору проектів визначаються окремо за двома категоріями: виключно студенти; студенти і аспіранти.

Критерії оцінки проектів:

• актуальність проекту
  • наукова новизна очікуваних результатів
  • практична значущість очікуваних результатів
  • рівень наукового доробку виконавців проекту

Проекти повинні бути розраховані щонайбільше на один календарний рік, їх реалізація має розпочатися в 2020 році та завершитися звітом про виконання до 31.12.2020 року.

Форму запиту для участі в конкурсному відборі, проект кошторису гранту, а також деталі щодо оцінки й відбору проектів можна знайти у «Положенні про гранти НТСА за посиланням або на сайті СумДУ вкладка нормативна база- розділ 11- пункт 6.

Положення про гранти Наукового товариства, студентів (слухачів), аспірантів, докторантів і молодих вчених СумДУ (версія 03)

Запит для участі у конкурсному відборі проектів на отримання гранту НТСА

Проект кошторису гранту НТСА

Заявки на конкурс приймаються до 25 листопада 2019 року (включно).

Кожна заявка Обов’язково!!! має бути надіслана на електронну адресу [email protected] (із поміткою «Заявка на конкурс грантів»).

Оригінал заявки в паперовому вигляді має бути зареєстрований у вченого секретаря НТСА (кім. БІЦ-402).

Наукове товариство студентів (слухачів), аспірантів, докторантів та молодих вчених:

В. о. голови – С.М. Солодовніков, кім. БІЦ-402, роб.т. 687-882, моб.т. +38(095) 167-44-51

Вчений секретар – А. О. Сохань, кім. БІЦ-402, роб.т. 687-882

Електронна скринька: [email protected].