На базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулися підсумкові науково-практичні конференції Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за окремими спеціальностями.

Співорганізаторами Конкурсу є закордонні заклади вищої освіти: Університет Матея Бела (Словаччина), Інститут технологій і бізнесу (Чехія), Вища школа європейських і регіональних досліджень (Чехія), Барановицький державний університет (Білорусь), Євразійський університет імені Л.Н. Гумільова (Казахстан), Карагандинський державний індустріальний університет (Казахстан), Алітус Коледж Університету прикладних наук (Литва), Люблінська політехніка (Польща), Вроцлавський економічний університет (Польща).

За результатами підсумкових науково-практичних конференцій, студенти СумДУ стали переможцями за наступними спеціальностями:

035 Філологія

диплом ІІІ ступеня – Анастасія ДОРОГОКУЛЯ, студентка факультету ІФСК (наукові керівники: Ольга ЖУЛАВСЬКА, канд. філол. наук, доцент кафедри германської філології СумДУ та Тетяна ТАМБОВЦЕВА, д-р. екон. наук, професор (Ризький технічний університет).

051 Економіка

диплом IІ ступеня – Євген СКРИПКА та Катерина БОГОМОЛОВА, студенти ННІ БіЕМ (наукові керівники: Олександра КАРІНЦЕВА, д-р. екон. наук, завідувачка кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування СумДУ та Володимир МЕЛЬНИК, PhD, доцент кафедри бізнес-адміністрування Мадридського університету Карлоса III).

076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

диплом I ступеня – Станіслав НІКОЛАЄВ, студент ННІ БіЕМ (наукові керівники: Олександр МАЦЕНКО, канд. екон. наук, доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування СумДУ та Тамар СІРАДЗЕ, професор (Батумський державний університет імені Шота Руставелі).

101 Екологія

диплом ІІІ ступеня – Дмитро ДАНИЛОВ, студент факультету ТеСЕТ та Огунджобі Айобамі Мосес, аспірант факультету ТеСЕТ СумДУ та Технологічного інституту Нью-Джерсі, США (науковий керівник: Єлізавета ЧЕРНИШ д-р. техн. наук, доцент кафедри екології та природозахисних технологій СумДУ).

Вітаємо студентів та їх наукових керівників!