На конкурс ITs DISCO Boost в межах DISCO InnoLab Lviv 2023, що відбувся 1 грудня, Сумський державний університет загалом представив 5 проєктів. Один підготувала команда  навчально-наукового інституту бізнесу, економіки та менеджменту і чотири стартапи від студентів факультету електроніки та інформаційних технологій.

У результаті два проєкти команд СумДУ отримали призові місця. ІІ місце здобув ленд-дрон SAFER, який розробив студент 1-го курсу магістратури кафедри комп’ютеризованих систем управління Денис СТРИЖЕНОК (ментор команди – Петро ЛЕОНТЬЄВ, завідувач кафедри КСУ). На третьому місці – команда  OKTOWN ННІ БіЕМ, стартап якої є інноваційним маркетплейсом, спрямованим на сприяння волонтерському туризму в Україні.

Проєкти оцінювало авторитетне журі, у складі якого були відомі українські та іноземні експерти, зокрема, представниця СумДУ, доктор економічних наук Юлія ГАЛИНСЬКА.

Пишаємось учасниками від СумДУ, бажаємо нових ідей та цікавих інноваційних проєктів!