Запрошуємо вас до захоплюючої наукової діяльності в лабораторіях Сумського державного університету від імені Наукового товариства студентів (слухачів), аспірантів, докторантів і молодих вчених (НТСА).

Наука – це неймовірний світ досліджень та відкриттів, й СумДУ дає можливість розкрити та розвинути свою допитливість щодо найактуальніших проблем нашого часу. Досліджувати нове, реалізовувати проєкти та робити відкриття – це захоплююча подорож, яка чекає на вас в світі науки.

Розпочати свою діяльність у науковій сфері легко, адже наші наукові керівники готові допомогти та надихнути вас на перші кроки. Вони не лише надають свої знання, але і допомагають вам розвивати власний науковий шлях, доповнюючи його вашим індивідуальним відчуттям творчості.

Нехай ваша наукова подорож розпочнеться саме тут, у нашій лабораторії! Спільно ми будемо вивчати, досліджувати та творити, роблячи науку корисним інструментом людства, що розкриває нові горизонти та можливості.

НТСА готово виступити посередником між вами та вашими потенційними науковими керівниками.

Приєднуйтеся до нас та розпочніть свою наукову пригоду!

З приводу початку науково-проєктної діяльності та консультацій звертайтеся до Наукового товариства студентів (слухачів), аспірантів, докторантів і молодих вчених (НТСА) за телефоном +380665049456 та/або [email protected]