Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science» щорічно проводиться на базі Одеського національного технологічного університету під егідою Black Sea Universities Network та ISEKI-Food Association.

Реєстрація учасників та подання робіт на перший етап конкурсу тривали з 01.09.2022 по 01.02.2023. На перший етап конкурсу було подано 378 робіт з вітчизняних та закордонних ЗВО.

Другий етап конкурсу розпочався 23 березня 2023 р. Фіналісти були запрошені представити свою роботу на онлайн-конференції за кожним напрямком.

За результатами конкурсу робота студентки ННІ БіЕМ Августи Гриценко (науковий керівник – Костянтин Гриценко) була удостоєна 3 місця  за напрямом “Економіка і управління”.

Щиро вітаємо Августу та її наукового керівника із перемогою й бажаємо подальштх наукових здобутків!