На підставі Листа Державної наукової установи “Інституту модернізації змісту освіти” від 30.01.2023 №21/08-118 Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2022/2023 навчальному році, Національним університетом “Чернігівська політехніка” проведено ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Інтелектуальна власність”.

Конкурс проходив на базі кафедри публічного управління та менеджменту організацій шляхом рецензування та оприлюднення рейтингового списку наукових конкурсних робіт (без проведення підсумкової конференції). Участь у конкурсі взяли 28 наукових роботи від 34 авторів із 19 закладів вищої освіти. Сумський державний університет був представлений 2 здобувачами вищої освіти.

За результатами рецензування наукових конкурсних робіт було сформовано та оприлюднено рейтинговий список.

Марину СОРОЧИНСЬКУ, здобувачку ННІ права (наук. керівник – Дмитро МАЛЕТОВ, PhD у галузі 081 «Право», асистент кафедри кримінально-правових дисциплін та судочинства) було нагороджено грамотою за оригінальність наукової ідеї (Тема наукової роботи – “Юридична охорона компʼютерної програми як обʼєкта інтелектуальної власності”).

Дарʼя КОВАЛЕНКО, здобувачка 4 курсу ННІ права (наук. керівник – Марина УТКІНА, канд.юрид.наук, доц., ст. викл. кафедри кримінально-правових дисциплін та судочинства) була нагороджена Дипломом ІІ ступеня за наукову роботу “Право інтелектуальної власності на обʼєкти, створені штучним інтелектом”.

Із результатами Конкурсу можна ознайомитись за покликанням.

Щиро вітаємо здобувачів та бажаємо подальших наукових здобутків!