Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що у березні-квітні 2024 року на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького (м. Запоріжжя) відбудеться Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті» (далі – Конкурс).

Метою Конкурсу є створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, стимулювання інтересу здобувачів вищої освіти до науково- дослідницької діяльності, формування наукового та професійного світогляду майбутніх фахівців.

Терміни проведення Конкурсу:

І етап – до 05.03.2024 р. – підготовка наукових робіт у закладах вищої освіти та подання їх до МДПУ імені Богдана Хмельницького;

ІІ етап – до 05.04.2024 р. – рецензування конкурсних робіт; 19.04.2024 р. – підсумкова науково-практична конференція та нагородження переможців в онлайн- режимі.

Роботи необхідно надіслати до 05.03.2024 р. на електронну адресу кафедри інформатики і кібернетики МДПУ імені Богдана Хмельницького conferinf@gmail.com з поміткою «Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт». Участь у Конкурсі дистанційна і безоплатна.

Детальну інформацію про Конкурс і хід його проведення розміщено на сайті: http://icte.mdpu.org.ua/

Координатор Конкурсу: Чорна Альона Віталіївна, доцент кафедри інформатики і кібернетики МДПУ імені Богдана Хмельницького, телефон: +38096 279 86 86, електронна скринька: conferinf@gmail.com