Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 4 грудня 2023 року № 1472 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із соціальної та економічної інклюзії в лютому-квітні 2024 року» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини обрано базовим закладом вищої освіти з проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із соціальної та економічної інклюзії (далі – Конкурсу).

Мета Конкурсу – активізація науково-дослідної роботи студентів, стимулювання інтересу до науки та технологій серед молоді, сприяння вирішенню проблем та практичних завдань у галузі соціальної та економічної інклюзії.

Тематичні напрями Конкурсу:

  1. Соціальна інклюзія.
  2. Економічна інклюзія.
  3. Інклюзія в умовах війни та повоєнного відновлення.
  4. Інклюзивний туризм.
  5. Безбар’єрний простір в Україні.

Конкурс проводиться у два тури:

I тур – у лютому – березні 2024 року в закладах вищої освіти;

II тур – 24–25 квітня 2024 року в базовому закладі вищої освіти (форма проведення – дистанційна).

Запрошуємо здобувачів освіти Вашого закладу освіти взяти участь у ІІ турі Конкурсу. До участі запрошуються студенти-переможці І туру Конкурсу з соціальної та економічної інклюзії. Кількість учасників не повинна перевищувати більше ніж три особи від кожного закладу вищої освіти на один із тематичних напрямів Конкурсу.

Порядок проведення ІІ туру Конкурсу

  • етап – реєстрація учасників Конкурсу та подання конкурсних матеріалів для їх оцінювання (до 20 березня 2024 року);
  • етап – рецензування робіт членами Галузевої конкурсної комісії (до 31 березня 2024 року);
  • етап – оприлюднення рейтингового списку конкурсантів (до 10 квітня 2024 року);
  • етап – проведення підсумкової конференції (у режимі відеоконференції), підведення результатів Конкурсу, нагородження переможців (24–25 квітня 2024 року).

Роботи оформлюються згідно з Положенням про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 18 квітня 2017 року № 605, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 15 травня 2017 року за №620/30488.

Для участі у ІІ турі Конкурсу автори надсилають на адресу університету до 20 березня 2024 року (за поштовим штемпелем): кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, вул. Садова, 28, м. Умань, Черкаська область, 20300. Конкурсні роботи та окремо під тим самим шрифтом відомості про автора (авторів) та наукового керівника наукової роботи докладаються в заклеєному конверті.

Роботи в електронному форматі надсилати на e-mail [email protected]  з обов’язковим зазначенням теми листа «Конкурс із соціальної та економічної інклюзії».

До 10 квітня 2024 року на веб-сайті наукового порталу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (https://udpu.edu.ua) буде оприлюднено відомості про дату проведення підсумкової науково-практичної конференції, рейтинговий список запрошених для участі у конференції та їхні наукові роботи.

Одночасно на адресу закладів вищої освіти будуть направлені листи-запрошення авторам наукових робіт для участі у підсумковій науково-практичній конференції.

Ознайомитися з програмою Конкурсу, порядком його проведення також можна на офіційній веб-сторінці факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (http://surl.li/ojzfq).

За додатковою інформацією звертатися до оргкомітету Конкурсу за електронною адресою [email protected], а також за телефонами:
(098)4216444 – Кравченко Оксана Олексіївна, співголова галузевої конкурсної комісії, декан факультету соціальної та психологічної освіти, доктор педагогічних наук, професор;

(098)7028184 – Моргай Лілія Анатоліївна, секретар галузевої конкурсної комісії, доктор філософії, доцент;

(098)8700379 – Матрос Ольга Олександрівна, кандидат педагогічних наук, доцент.

Вимоги до оформлення наукових робіт:

  • наукові роботи виконуються українською мовою;
  • шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1.5, аркуш формату A4, поля: ліве – 30 мм, праве – 10 мм, верхнє i нижнє – по 20 мм;
  • робота повинна мати титульну сторінку (на нiй зазначаються тільки шифр та назва роботи), зміст, вступ, розділи, висновки, список використаних джерел та анотацію, у якій назначено актуальність, мету, завдання, використану методику дослідження та загальну характеристику роботи;
  • обсяг анотації має становити не більше 1500 символів;
  • наукова робота обов’язково має містити посилання на джерела інформації у випадку використання ідей, тверджень, відомостей, отриманих іншими особами;
  • у науковій роботі, а також в інших документах, що подаються на Конкурс, прізвища, ініціали автора (авторів) та наукового керівника, найменування закладу вищої освіти замінюються шифром (шифр – не більше двох слів);
  • загальний обсяг роботи нe повинен перевищувати 30 сторінок без урахування додатків та переліку джерел;
  • креслення та ілюстрації, що додаються до роботи, повинні бути скомпоновані на аркуші формату АЗ або A4.

Конкурсна робота повинна включати:

  1. Текст наукової роботи, оформлений згідно з вимогами, наведеними вище.
  2. Анотацію обсягом до 1500 символів з 5-10 ключовими словами.
  3. Авторське програмне забезпечення, методичні розробки, засоби візуалізації тощо (за наявності) з активними посиланнями для завантаження та запуску, а також інструкцію з його встановлення i запуску (у випадку необхідності).
  4. Відомості про автора (авторів) та наукового керівника (керівників) (див. Додаток 1).
  5. Копії (скановані копії) патентів, авторських свідоцтв, наукових статей, вказаних у відомостях про автора (авторів), довідок про впровадження результатів дослідження (за наявності). Матеріали, копії яких не надано в комплекті роботи, не зараховуються рецензентами та галузевою конкурсною комісією.
  6. Згоду на обробку персональних даних (див. Додаток 2).
  7. Заяву про перевірку роботи на текстові запозичення (див. Додаток 3).

Для участі у ІІ турі Конкурсу автори надсилають матеріали на адресу університету до 20 березня 2024 року (за поштовим штемпелем): кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, вул. Садова, 28, м. Умань, Черкаська область, 20300. Конкурсні роботи та окремо під тим самим шрифтом відомості про автора (авторів) та наукового керівника наукової роботи докладаються в заклеєному конверті.

Роботи в електронному форматі надсилати на e-mail [email protected] з обов’язковим зазначенням теми листа «Конкурс із соціальної та економічної інклюзії».

Підсумкову науково-практичну конференцію II туру Конкурсу буде проведено 24–25 квітня 2024 року.

Bci студентські наукові роботи, надіслані до участі у II турі Конкурсу, перевіряються на текстові запозичення на етапі первинного розгляду. У випадку виявлення плагіату конкурсна робота далі розглядатися не буде. Відповідальність за достовірність інформації, точність назв, прізвищ та цитат несуть автори представлених матеріалів відповідно до чинного законодавства України (Закон України «Про авторське право і суміжні права від 1 грудня 2022 року № 2811-IX).

Списки запрошених для участі у підсумковій науково-практичній конференції, рейтинговий список наукових робіт, поданих на ІІ тур Конкурсу, рецензії, наукові роботи переможців будуть опубліковані на сайті факультету соціальної та психологічної освіти (https://url.udpu.edu.ua/YTgyN2ZmNT) та веб-сайті наукового порталу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (https://udpu.edu.ua).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *