Національний університет «Чернігівська політехніка» проводить Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік i оподаткування».

Конкурс буде проходити на базі кафедри економіки, обліку i оподаткування Національного університету «Чернігівська   політехніка» шляхом рецензування та оприлюднення рейтингового списку наукових конкурсних робіт.

До участі в Конкурсі запрошуються здобувачі вищої освіти, які здобувають вищу освіту за освітніми ступенями «бакалавр», «магістр» у закладах вищої освіти України незалежно від форм власності та підпорядкування, в тому числі іноземці та особи без громадянства, що навчаються у цих закладах, студенти вищих навчальних закладів інших країн.

На Конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи здобувачів вищої освіти з актуальних проблем в межах спеціальності «Облік i оподаткування» (від одного за кладу вищої освіти — не більше трьох робіт), які с пошуковими за своїм характером, мають наукове та/або прикладне значения, не мають відзнак HAH України та органів державної влади, інших конкурсів.

Роботи, що подаються на Конкурс, повинні бути оформлені відповідно до вимог, викладених в «Положенні про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань i спеціальностей» (затвердженого наказом Міністерства освіти i науки України від 18.04.2017 №605 (https://zakon.rada.gov.ua/1aws/show/z0620-17#Text)