Запрошуємо Вас від імені організаційного комітету Буковинського міжнародного медичного конгресу (BIMCO) – найбільшого міжнародного медичного та фармацевтичного конгресу для студентів та молодих вчених в Україні, однієї з 10 найкращих студентських конференцій Європи.

З 2012 року ми організовуємо найбільший міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів та молодих учених у Чернівцях, на базі Буковинського державного медичного університету.

Наша мета – сприяти та підтримувати розвиток молодих блискучих науковців, організовуючи наш Конгрес та співпрацюючи з молодими вченими з усього світу. Тому запрошується студенти, які вивчають медицину, і бажають більше дізнатися про конгрес і мають змогу представити свої дослідження на новій платформі, щоб зробити науку все більш поширеною.

Цього року конгрес проходитиме як онлайн, так і офлайн у Чернівцях, протягом 2-5 квітня 2024 року.