Відповідно до Положення про студентські професійні творчі конкурси, турніри, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 27.09.2016 № 1150, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 13.10.2016 за № 1358/29488 та з метою залучення студентської молоді до активної науково-дослідної та творчої діяльності, розширення контактів студентства, започатковано Всеукраїнський конкурс наукових робіт для студентської молоді

«Здорова дитина – здорова нація» (далі – Конкурс) – це конкурс наукових робіт зі змістом, з метою реалізації програми Президента «Здорова Україна», створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів, підвищення рівня їхньої компетентності щодо сучасних технологій здоров’язбереження, пошук нових засобів, форм і методів формування у дітей здоров’язбережувальної компетентності стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, оволодіння ними інноваційними технологіями.

Конкурс проводиться дистанційно.

У Конкурсі можуть брати участь здобувачі освіти, які навчаються за освітніми ступенями

«бакалавра», «магістра» у закладах вищої освіти України незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці та особи без громадянства, що навчаються у цих навчальних закладах, студенти закладів вищої освіти інших країн.

Конкурс проводиться з таких спеціальностей:

• 012 Дошкільна освіта;
  • 013 Початкова освіта;
  • 014 Середня освіта (за предметними спеціальностями);
  • 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями);
  • 016 Спеціальна освіта;
  • 017 Фізична культура і спорт;
  • 053 Психологія

Конкурс проводиться у два тури: перший у січні-березні, другий – у квітні-травні 2024 року. І тур Конкурсу проходить у закладах вищої освіти з метою відбору кращих наукових робіт для участі у ІІ турі Конкурсу.

Учасники конкурсу повинні до 22 квітня 2024 року заповнити реєстраційну форму та надати анотацію роботи на сайт Глухівського НПУ ім. О.Довженка (вкладка «Наука- Конкурси, олімпіади – Здорова дитина – здорова нація Всеукраїнський конкурс наукових робіт за покликанням http://gnpu.edu.ua/index.php/ua/nauka/konkursy/vseukrainskyi-tvorchyi-konkurs-dlia- studentskoi-molodi-zdorova-dytyna-zdorova-natsiia

Надіслати роботу до 22 квітня 2024 року в зброшурованому вигляді (на адресу: Нова пошта. Сумська область. м. Глухів. Відділення № 1, вул. Партизан Глухівщини, 3. Хлус Наталія Олександрівна. 0997742882) та в електронному варіанті на е-mail: [email protected]

ІІ тур Конкурсу:

1. й етап (відбірковий) з 22 квітня до 13 травня 2024 року.

На відбірковому етапі оцінювання робіт, поданих на ІІ тур Конкурсу, здійснює оргкомітет та журі Конкурсу шляхом рецензування. Роботи проходять обов’язкову перевірку на наявність академічного плагіату та рівень унікальності тексту. Наукові роботи, рівень унікальності тексту яких складає менше  ніж 70 %, до конкурсу не допускаються.

Результати відбіркового етапу Конкурсу та запрошення до участі у фінальному етапі повідомляються всім учасникам листом на електронну адресу, зазначену під час реєстрації не пізніше 16 травня 2024 р. і розміщуються на сайті університету.

• й етап (фінальний) 23 травня 2024 р. Публічний дистанційний захист робіт у формі підсумкової науково-практичної конференції (за дистанційними технологіями) у Глухівському НПУ ім. О. Довженка.

Авторам кращих наукових робіт журі надсилає запрошення для участі у підсумковій науково-практичній онлайн-конференції для наукової доповіді та захисту роботи у вигляді PowerPoint презентацій.

Увага! Конкурс проводиться дистанційно. Для забезпечення прозорості оцінювання робіт, рецензії та результати оцінювання виставляються на офіційній сторінці Конкурсу під шифром і паролем учасника. Оприлюднення особистих даних учасників передбачає лише по закінченню оцінювання робіт.

З детальною інформацією щодо вимог до оформлення студентських наукових робіт можна ознайомитись у додатку 1 та у Положенні до конкурсу за покликанням:

http://gnpu.edu.ua/index.php/ua/nauka/konkursy/vseukrainskyi-tvorchyi-konkurs-dlia-studentskoi- molodi-zdorova-dytyna-zdorova-natsiia

Прохання до всіх учасників Конкурсу:

• у супровідних документах обов’язково вказувати електронну адресу і номер мобільного телефону (для зручності контактування);
    • надавати прізвища, імена, по батькові студентів та їх наукових керівників згідно паспортних даних, не допускати помилок, скорочень у написанні назви ЗВО;
    • до роботи додається довідка про рівень унікальності тексту роботи з зазначення програмного продукту, з використанням якого проводилася перевірка унікальності тексту.

Координатор Конкурсу: Хлус Наталія Олександрівна, завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання, доцент; телефон: +380997742882, e-mail: [email protected]

Додаткова інформація: [email protected]